„Plungės duonos kepiniai“ įsikūrusi Žemaitijos krašte – Plungėje.

 

1951-aisiais savo veiklą pradėjusi kepykla kepė tik trijų pavadinimų juodą ir dviejų pavadinimų baltą duoną, o klientams produktai buvo pristatinėjami arkliuku.

 

1997 m. kepyklą iš tuometinio „Plungės vartotojų kooperatyvo“ įsigijo „Vičiūnų“ grupei priklausanti įmonė UAB „Plungės kooperatinė prekyba“. Investuotos didelės lėšos į naujus įrengimus, išplėstas asortimentas, pagerinta produktų kokybė.

 

2000 m UAB „Plungės duonos kepiniai“ duonos kepimo apimtys siekė iki 400 tonų per mėnesį. Įmonė kepė virš 100 skirtingų pavadinimų duonos, pyrago ir konditerijos gaminių su „VIČI duona“ prekiniu ženklu.

 

UAB „Plungės duonos kepiniai“ ypatingai didžiuojasi ekologiškų produktų grupe ir yra viena didžiausių ekologiškų grūdų perdirbėjų Lietuvoje. 2003 m. UAB „Plungės duona“ suteiktas VŠĮ „Ekoagros“ sertifikatas, suteikiantis teisę gaminti ir produktus ženklinti kaip ekologiškus.

 

2009 m. už beveik 800 tūkst. Lt. įsigyta moderni tunelinė duonos kepimo krosnis, kuri leidžia iškepti dar daugiau aukštos kokybės duonos gaminių.

 

UAB „Plungės duonos kepiniai“ nuolat stengiasi tobulinti savo gamybos pajėgumus, investuoja į našesnius, modernius įrengimus, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, kad gaminami produktai būtų nepriekaištingos, aukštos kokybės. Bei svarbiausia, jog klientai mėgautųsi nepakartojamu mūsų kepamos duonos skoniu.

 

Mėgaukitės!

 

Trejos Girnos – Nuoširdumo pradžia